درباره ما

 

برمه که حاصل همکاری مشترک شرکت اندیشه سازان راهبردی نویان و خیریه مهرآوران می باشد در راستای عمل به  مسئولیت اجنماعی و با هدف توانمندسازی خانواده های تحت پوشش خیریه در مهرماه سال 1398 آغاز به کار کرد.

 برمه هم اکنون بعنوان تنها سایت سفارش اینترنتی غذای خانگی در شهر کاشان فعالیت می کند.

این مجموعه با استفاده از نیروی انسانی جوان و متبحر خود برای اولین بار امکان سفارش آنلاین غذای را در شهر کاشان فراهم آورده است. ما سفارشات مشتریان خود را از غذاهای طبخ شده در منازل تعدادی از مادران خانه دار شهر کاشان تامین می کنیم. آشپزهای ما با طبخ غذاهای لذیذ و با کیفیت خانگی در منازل خود نقش بسیار زیادی در مجموعه برمه ایفا می کنند. لازم به ذکر است تمامی مادران خانه دار دارای کارت سلامت و بهداشت هستند و محل آشپزی آنها در منازلشان به طور مرتب و سرزده توسط کارشناسان برمه بازدید و از لحاظ مسائل سلامت و بهداشت بررسی شده و در صورت وجود مشکل و عدم تایید کارشناسان برمه، آشپزان ملزم به ایجاد تغییرات و بهبود وضعیت خواهند بود.

در واقع برمه با تسهیل فرایند سفارش اینترنتی غذای خانگی در شهر کاشان و از طریق پیک های خود، غذاهای خانگی را با همان عطر و بوی دستپخت مادرانمان  و با بهترین طعم برای شما ارسال می کند.

شما با ثبت نام  و عضویت در سایت یا اپلیکیشن برمه می توانید از میان دسته های مختلف غذایی ( کباب ها، خورش، پلو، کوکو و کتلت و....) و از بین انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی و.... سفارش خود را ثبت کنید.

علاوه بر غذای اصلی برمه امکان سفارش انواع کیک، شیرینی و فینگرفود خانگی را نیز فراهم کرده است.

 

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طریقه انجام سفارش و سایر مباحث به صفحه ی سوالات متداول و صفحه قوانین و مقررات مراجعه کنید.

ما در سه وعده اصلی صبحانه، ناهار، شام و همچنین میان وعده ها در کنار شماییم.

کافی است هر جای شهر کاشان که  هستید یکبار ما را انتخاب کنید تا برای همیشه به انتخاب اولتان تبدیل شویم.